Zprostředkování nákupu, prodeje, pronájmu domů a bytů, pozemků a komerčních prostor v Bavorsku a západních Čechách......

Zdravíme a srdečně Vás vítáme na webových stránkách naší nově zřízené realitní kanceláře - SPECIALISTÉ na bavorské a západočeské nemovitosti!

Jako starostové bavorské a české příhraniční obce, městyse Eschlkamu a obce Loučim, jsme si dali za úkol působit přeshraničně v oblasti nemovitostí pro náš společný region. Při tom kráčíme po nových cestách.

Založili jsme německo-českou realitní kancelář. Cílem je vyzdvihnout přednosti našeho regionu, který v sobě skrývá obrovský potenciál, jak pro milovníky přírody, tak pro obchodní investory .

Našemu úsilí přichází vstříc nejen idylická a nefalšovaná krajina Horního Bavorského lesa a Šumavy s svou obrovskou rekreační hodnotou. Také hospodářský vývoj našeho okresu Cham a západních Čech nabyl vysněného rozvoje.

Zvláštní význam spočívá také v neporušených sociálních strukturách, které jsou zásadním způsobem schopny podpořit novou osobní orientaci.

Základní cenová úroveň námi nabízených domů a pozemků nabízí obyvatelům měst reálnou šanci na pořízení si vlastního domova na území s vysokou rekreační hodnotou a kulturní rozmanitostí, financováním pouze z ušetřeného nájemného. To platí také pro námi nabízené komerční objekty.

Těší nás, že Vás můžeme podpořit při realizaci Vašich představ a přání.

Jana Dirriglová, CZ-Loučim⇒
Josef Kammermeier, D-Eschlkam⇒


 

Naštivte nás prosím opět brzo - těšíme se na Vás!