Zastoupení Regensburg

Naše zastoupení funguje jako spojovací článek mezi hlavním centrem Regensburg a rozvíjejícím se realitním trhem v České republice.

Nabízí prodávajícím nemovitostí možnost nabízet  své nemovitosti ve dvou zemích současně, a tím zdvojnásobit velikost svého trhu.

Potenciální kupující těží ze stále ještě nižší cenové úrovně českého trhu. Prodejem domu nebo bytu v Regensburgu může  prodávající získat  srovnatelnou nemovitost na české straně, přičemž mu značná část prodejní ceny mu zůstane jako kapitálová zásoba.

Bezpečné nabytí nemovitosti pro Němce je v Česku jako zemi Evropské unie již dlouho  bez omezení možné a končí zápisem kupujícího do katastru nemovitostí.

Díky našim dlouholetým zkušenostem pro vás můžeme stanovit reálnou tržní cenu vaší nemovitosti ve Německu a nabídnout vám realistický a profesionální stanovení tržní hodnoty.

 

 

Kontakt

 


Anton Wartner
- samostatně činný realitní makléř -

Telefon +49 (0)176 24685170
Email: wartner@dk-immoreality.de

Adresa:

DK-ImmoReality
Anton Wartner
Im Reichen Winkel
93057 Regensburg

Jako dlouholetý jednatel (23 let) správy velké obchodní realitní společnosti v Regensburgu znám město a jeho okolí velmi dobře.

Těším se, že vám budu moci pomoci s našimi komplexními službami, spolehlivě a seriózně  Vás doprovázet  během vašeho realitního projektu a úspěšně ho pro vás dokončit.